| Costache_Marin_1998 a întrebat:

Salut.Am o problema mare. De la un timp, cand vreau sa filmez cu fraps sau bandicam am lag. Daca filmez in windowed merge perfect, daca il pun in fullscreen minecraft-ul se blocheaza la 12 fps. Si nu inteleg de ce, pana acum nu imi faceam asa. Am schimbat windows-ul, nici o schimbare. Am windows 8.1.
Intel Core I3 3.1 GHZ
Nvidia GTX 460 2GB 256 BIT
1TB
8GB RAM

1 răspuns:
| Stef98 a răspuns:

Salut, filmeaza cu IceScreen Recorder (versiunea free este 10 minute, dar daca cauti pe Google o gasesti si pe ceea cu fullwinking Stii la ce ma refer.)