| Busy95 a întrebat:

Salut, am o problema, mi-am instalat pe pc, assassin's creed brotherhood, prima zi când m-am jucat a mers perfect jocul, a doua zi, deja îmi mergea sacadat jocul și îmi merge în continuare și habar nu am de ce l-am reinstalat de 3 ori, l-am descarcat iară de o grămadă de ori și tot nimic, tot asa îmi merge, știe cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| DumitruDaniel a răspuns:

Intră în bară de start, scrie run, apoi scrie următoarele pe rand
TEMP
PREFETCH
%TEMP%
Și în fiecare dosar șterge tot ce poți din fiecare folder in parte enumerate mai sus(unele fisiere nu se pot sterge pentru ca rulează în fundal...dar dai skip.
Instalează un antivirus, si vezi sa fie vreun mic virusel care sa iti mănânce din procesor, provocanduți lagg in joc. Funda?