| MinecraftEs a întrebat:

Salut am o problema.Mi-am schimbat numele de mai multe ori si acum imi apare asta: Ți-ai modificat recent numele. Politica Google+ privind numele limitează frecvența cu care îți poți modifica numele. Astept de aproximativ 5 zile cat trebuie sa mai astept. ajutati-ma va rog! Dau funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Site-ul oficial spune ca trebuie sa astepti cel putin 3 luni ca sa poti face, din nou, modificarile de nume. S-ar putea, la un moment dat, sa nu te mai lase sa-l schimbi si sa ramai cu nickname care sa nu-ti placa. De aceea te sfatuiesc sa alegi data viitoare unul si bun. Lucreaza cu cap, ca sa fie bine!