| AdrianCosti a întrebat:

Am o problema pe metin2 ro, imi apare tot albu in jur in unele mape de ex: in map2 imi apare tot albu cu exceptia caselor care se vad normal.... Ma puteti ajuta plzz.
P.S. : am reinstalat windowsu, am reinstalat metinul din nou si tot asa imi apare.... !

2 răspunsuri:
| xAke a răspuns:

Solutia este simpla : ca si la mine din pacate sad, pana nu mi-am pus placa video noua... Dupa ce mi-am pus placa noua. merge acum perfect si se vede HD happy
Sper ca te-am ajutat!

| Ic3MaNN a răspuns:

Cred ca ai probleme cu placa video.