| valyvatasanu a întrebat:

Salut am o problema si incerc sa o rezolv de 2 zile am un computer HP dc 7800 si am luat o placa video nVIDIA gt 220 4gb rami procesor core 2 duo 2.33 am instalat placa video merge totul perfect dar nu mai am sunet si nu pot sa rezolv problema rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cauta pe google dc7800 drivers, poate gasesti acolo driverul audio.

| Numeralul a răspuns:

E de la placa video pentru ca posibil sa se fi dus aia de sunet ia-ti alta noua o placa de sunet si ar trebui sa mearga si inca cv poate nu suporta pc 4 gb placa video