| Finaru_Andrei_1997 a întrebat:

Salut am pe un laptop windows 7 ultimate si nu stiu de ce mi se inchide de fiecare data si cand il deschid imi apare blu screen error am incercat de vreo 5 ori sa reinstalez windowsul dar de fiecare data imi dadea aceeasi eroare mentionez ca de recent am schimbat placa video nu stiu ce sa mai fac poate ma puteti ajuta mersi anticipat

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Deconecteaza de la laptop tot apoi mai incearca 1 data daca face la fel atunci nu accepta placa video care l-ai schimbat! Bafta!