| Sk1j4 a întrebat:

Salut
Am si eu cateva intrebari legate de XBOX 360 MODAT.
Ma poate ajuta cineva?
Mersi

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unica chestie ce trebuie sa inveti e cum sa bagi jocurile pe consola si iti explica cel care tio vinde.

| Sk1j4 explică (pentru mgtow):

Cine zice asta? Sau de unde stii tu ce vreau eu sa intreb? -_-

| mgtow a răspuns (pentru Sk1j4):

Pentru ca alte nelamuriri nu ar fi, in youtube gasesti caracteristicile consolei sau ce vrei tu. Problema e bataia de cap de a trimite jocurile in consola.

| Sk1j4 explică:

De fapt ma intereseaza sa aflu cu ce este modata consola.

| Sk1j4 explică:

Si inca o intrebare aveam
DAca este modata, primesc BAN daca ma conectez la internet? Sau primesc doar daca joc online?

| anonimguy3 a răspuns (pentru Sk1j4):

Ban primesti daca consola e modata pe RGH/JTAG si incerci sa joci online jocurile sau sa intri pe net, daca e modata pe LT 3.0 (adica pe dvd) nu ai treaba, nu iei ban si poti juca si online. Intreaba-l pe cel de la care ai cumparat-o daca ai cumparat-o modata sau intreaba-l pe cel care ti-a modata-o ucum ti-a modat-o.

| mgtow a răspuns (pentru Sk1j4):

Nu ai voie sa intri pe net cu o consola modata. Nimeni nu zice cu ce se modeaza consola ca sa nu te copiezi si sa iti faci afacere de modari.

| Sk1j4 explică:

Asa...si inca ceva
Cum pot copia jocuri de pe STICK sau HDD EXTERN pe hardu la Xbox? Din cate stiu sticku trebuie sa fie fat32 ca sa mearga pe xbox...si pe fat 32 nu poti baga fisiere mai mari de 4gb.