| Kozsan_Aron_1997 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor in legatura cu jocul OSM (online soccer manager ) Sunt pe locul 2 cu Man.Utd si diseara joc cu Tottenham Hotspur care fiind pe locul 1 la 3 puncte distanta.Eu am marcate 82 de goluri si el 68. El joaca formatia 3-4-3 si nu stiu cum sa il bat, eu jucand 4-4-2 B am pierdut cu el primul meci in campionat, cu 1-3. As dori sa imi spuneti o tactica si formula de start ca sa castig impotriva lui.PS: am bagat si cantonament, Multumesc

1 răspuns:
| Savasca112 a răspuns:

Joci samp? Dacă da, hai și tu pe rpg.only-zone.com cu forumul www.only-zone.com/forum. Are un gm unic cu sisteme noi. Acuma se lucră la noi facțiuni și la un sistem de rob unic. Se caută admini, lideri și helperi. Te aștept și posibil să faci și tu parte dintre lideri, helperi sau chiar admini.