| Tunetsz a întrebat:

Ce jocuri imi merg cu: 4gb ram, 1g placa video, procesor dual core 2.5 ghz hdd 160 gb. etc

3 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

PE **** toate jocurile pana in 2011 cu procesoru si memoria de HDD atata de mica.
Nu iti merge crysis 2 sigur poate iti merge primul, fiafa pana in fifa 10 iti merge, hitman nu cred, si nici COD Roads to Victory nu cred poate in framuri COD (in reluare ca poate nu stiti).

| DiamondEyes a răspuns:

Sims 2,3
GTA 3, vice city, SA
Call of Duty 1, 2, 3
Call of Duty: Roads to Victory
Age of empire 2, 3
Crysis 1, 2
NFS - mai toata seria
Hitman
Sniper Elite
Prince of Persia 1, 2, 3
Fifa - mai toate

| JusticeForCraiova a răspuns:

Toate jocurile puna in 2011 iti vor merge cauta si tu pe google.