| Adrian_Rosca_1996 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare.
Cum pot sa aflu toate conturile de metin2 care le am pe mail?
Pot sa primesc de la ei un Email si acolo sa imi arate toate conturile care le am?

1 răspuns:
| Cezar a răspuns:

Din păcate nu :c, poţi doar să intri pe email-urile care le ai şi să scrii acolo sus în chenar Metin2, dacă nu ai şters email-urile de înregistrare îţi va arăta contul, dacă le-ai şters poţi doar să intri pe site la Metin2 şi să dai "Am uitat parola " şi să faci aşa pe toate email-urile pe are le deţii şi ştii că ai făcut cont cu ele.