| Ghetu_Alex_1997 a întrebat:

Salut am și eu o întrebare.Eu am o placa de baza micro atx de la Asus se va potrivi intr o carcasa atx?(Carcasa care vreau sa o cumpăr este Aqirys Meissa)

Răspuns Câştigător
| LorinIoanFortuna a răspuns:

Eu, Lorin Ioan Fortuna combatant ezoteric corect si complet definit prin distinctiile ezoterice oferite de marii conducatori ezoterici spunebig grina, este logic ca o placa de baza micro atx va intra intr-o carcasa atx, acest lucru este gasit si pe site ul Aqirys.