| availablehandyman a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare! merge Call of Duty Ghost, si Assasin's Creed IV pe acest laptop, cu setari la maxim?

-LAPTOP AICI: http://www.pcgarage.ro/......-2gb-grey/

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

O sa-ti mearga jocurile, dar nu Maxed Out.Depinde si la ce rezolutie joci.In special, laptopurile nu sunt facute pentru gaming, iar unele jocuri nu au port bun de PC, adica nu merg corespunzator.De exemplu, pe o configuratie de PC cu i5 4570, GTX 770 ruleaza cu vreo 50 FPS si ar trebui sa mearga mai bine.

2 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Nu cred ca o sa mearga la maxim dar cred ca la un Normal-High o sa mearga.Dar sunt sanse de 85% sa mearga la High fara lag sau FPS-uri mici.

| r0b3rt12 a răspuns:

Nu..Sa iti mearga la maxim iti trebuie o placa video GDDR5