| NuStiuNimic a întrebat:

Am si eu o intrebare :

Salut am un laptop dell inspiration n5040 si am o problema cu windows 7 ultimate : Windowsu l-am instalat si dupa ce imi setez limba, data, ora... imi apare ink odata sa setez limba si sa gasesc un backup cu windowsul vechi sau ceva de genul. si imi da o eroare : acest system optional Recovery nu este compatibil cu windowsul, tu incerci sa il rrepari. Gaseste un windows compatibil sau ceva asemanator. si nu merge sa il fac am incercat tot ceea ce am putut dar nu merge. Plz ajutor! dau fundoaie

1 răspuns:
| NeimaginabilA a răspuns:

Ok, poti sa reinstalezi windowsul, daca acea chestie i-ti mai apare invata ca calculatorel se inchide de pe start->shutdown si nu prin a apasa butonul de pronire al calculatorului timp de 5 secunde.