| JustSmyle10 a întrebat:

Salut, am si eu o mare problema cu placa video. am dezinstalato pe cea curenta si am downloadat un driver pentru ea de pe siteul oficial nVIDIA ideea era sa ii fac update si cand sa o instalez pe cea noua imi da o eroare : nVIDIA installer cannot continue this graphics drivers could not find compatible grapichs hardware am windows 7 ultimate 32 biti si placa video nVIDIA 8600 gt force pls help

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Nu ai descarcat driverul care trebuie. Mai incearca odata.
Apropo, ar fi bine sa il dezinstalezi pe asta care il ai acu, si dupa sa-l pui pe ala nou.