| BloodyWar a întrebat:

Am si eu o nedumerire, cine imi poate spune cum ar fi un set universal perfect? (Metin2) Eu stiu ca trebuie sa pui detoate dar vreau sa fiu sigur ca fac bine.Va rog sa imi spuneti pe fiecare item in parte ce bonus ar fi PERFECT(daoar bonusul nu si valoarea, aia o stiu eu cat e maxima). Multumesc anticipat
Nici nu s epune problema ca dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Hazer a răspuns:

Am jucat 2 ani metin2. Te pot ajuta. Incepem cu armura : 15 sabie / pumnal /2 maini si 1k pv, 1.5k pv. Cercei : 15 sabie / pumnal / 2 maini si 10 Semi-Om. Papuci 15 sabie / pumnal / 2 maini si 1k pv 1.5k pv. Colierul : 15 15 15 1k pv, 1.5k pv. Coif : 15 magie, Regenerare pv 30% ( e bine si 20% ) 10 Semi-Om / Rezistenta la otrava 15% sau 20% ( cat or nimeri ). Sabia : 10 Semi-Om / 12 Putere / Int / Dex ( Depinde de caracter ) 10 Critica / 10 Patrunzatoare. Scut : Imun la Necunostinta, 10 Semi - Om, 12 STR / DEX / INT. Bratara : 10 Semi-om / 15 Magie / 1.5k pv - 2k pv. Si cam atat. Iti urez multa bafta la BONUSAT! Toate cele bune.

| BloodyWar explică (pentru Hazer):

Foarte bine big grin multumesc

| Hazer a răspuns (pentru BloodyWar):

N-ai pentru ce. Cand e vorba de metin2, da-mi PM happy