| Iris1997 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema.Am inceput sa fac misiunea "Cererea negustorului" unde imi da sa omor orc vrajitor elite sa fac rost de 100 de molari etc., si am inceput si misiunea cu paginile pierdute din jurnal.Problema e ca la a2a pagina trebuie sa omor tot orc elite vrajitor ca in misiunea anterioara si cand ii omor nu am drop de la nici una din misiunile mentionate.Nu-mi spuneti sa activez misiunea din dreapta ecranului sau apasand "N" ca tot degeaba! Plz help

1 răspuns:
| Jokyo a răspuns:

Daca nu ai drop asta nu este o problema omule dar ele daca au aceiasi tinta comuna nu conteaza... eu zic ca nu aia vut noroc sa-ti pice