| Endrew a întrebat:

Salut, am si eu o problema am un laptop cu windows 8.1 pe 64 m-am gandit sa ma joc si eu minecraft cu niste colegi asa ca mi-am luat java pe 64 mi-am luat si minecraftu si cand sa dau play imi apare Unable to load java. Please make sure Java Runtime Environment is installed and the path is correct ce pot sa fac ca sa rezolv problema funda pentru cel care ma ajuta big grin

Răspuns Câştigător
| AlinHeaDShoT a răspuns:

Poftim skypeul meu †Sk1llErOn3† sunama repede ca trebuie sa ies