| gabytzu22 a întrebat:

Salut am si eu o problema..astazi am fost in oras si mi-am luat net pe cartela(pentru laptop) si nu merge nu stiu ce sa'i mai fac...
Am cumparat cartela de la Vodafone e activata si incarcata, iar stickul il am de la unchemiu ca el nu-l mai foloseste.pun cartele in stick conectez sticku' prin usb la laptop, ii se aprinde beculetul la stick mai intai verde si pe urma albastru..asa,si ii dau sa'l conectez si-mi da o eroare"a connection to the remote computer could not be established so the port"
Stie cineva ce ar putea sa aiba? Multumesc anticipat:

Răspuns Câştigător
| AleGsZ a răspuns:

Baga stick-ul in alt port, daca nu merge nici atunci, du-te la ai de la Vodafone si intreaba-i, sau ii suni la 0372022222 (apel gratuit in reteaua Vodafone)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza ca trebuie instalat, la prima utilizare, ar trebui sa apara un instaler care sa il instaleze si sa faci cateva mici setari pentru a functiona, nu e doar asa simplu plug&play happy