| คиÐяﻉﻉi a întrebat:

Salut am si eu o problema cu antivirusul straight face! Incerc sa il instalez, intru in el imi apare Loading si dupa imi dispare fara nicio eroare fara nimic.!
Am instalat si Malwarebytes si tot asa face straight face
Ce imi recomandati? Multumesc happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Despre ce antivirus este vorba? Da-mi linkul de unde l-ai descarcat. Ce sistem de operare ai? ...pe 32 sau 64 de biti? La scanarea cu MalwareByte ce ti-a gasit? Posteaza logul de la MalwareByte aici. Este un fisier txt -> mbam-log.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )
Paste Fericit! Sa-ti aduca iepurasul tot ce-ti doresti!

| คиÐяﻉﻉi explică:

Am rezolvat! Mersi :* Am reinstalat windowsu; d