| Daniel_Mihai_1997 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu calculatorul. Am bagat windowsul la pc si acum nu imi mai recunoaste placa video (ati radeon hd 5450). Inainte imi mergea perfect aceasta placa si am uitat sa va spun ca nici placa video integrata nu mi se recunoaste.

3 răspunsuri:
| Fiwi a răspuns:

Ai instalat driverele? Ca poate nu le are windows-ul respectiv.
Cauta manual driverele si instaleazale happy

| Daniel_Mihai_1997 explică:

Deci cand intru la device manager pentru ami arata ce drivere nu sunt instalate nu imi apar imi spune ca toate sunt ok iar la placa video imi apare standard vga

| Fiwi a răspuns (pentru Daniel_Mihai_1997):

Cauta totusi manual driverul de la placa video. Eventual desfa carcasa si uitate ce model e, cauta pe net modelul si scoate driverul.