| xQuick77 a întrebat:

Am si eu o problema cu Metin2RH.Problema este ca nu imi porneste clientul..Am incercat sa pornesc Autopatcher-ul si cu Run As, dar nici asa nu merge..Este singurul Metin care imi face asa..Astept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dezactivează antivirusul când te joci, iar dacă nu merge reinstalează din nou clientul cu antivirusul oprit. Este posibil ca antivirusul să fi şters ceva din folderul metinului.

| xQuick77 explică (pentru FemeiaPisică):

Am incercat, dar nici asa nu porneste jocul..adica Autopatch-ul se incarca, iar cand dau Start Game nu se intampla nimic.