| xBmBx a întrebat:

Salut, am si eu o problema, daca ma poate ajuta careva, rog frumos. De exemplu cand sunt in CSGO dupa 10-15 minute, ecranul se blocheaza si apar niste dungi sau punctulete verzi cu albastru de nu se mai intelege nimic. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cosmin183M a răspuns:

Si eu am Avut problema asta! Hai sa-ti spun ce am facut eu ca sa nu imi mai apara punctele verzi si sa nu se mai blocheze in primul rand am pus Rami mai multi si mi-am schimbat placa-video.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video ti s-a stricat. Trebuie s-o schimbi!