| javiga a întrebat:

Salut,am si eu o problemabig grine cand am bagat windows 7 32-bit pe laptop si vreau sa ma joc ceva care necesita miscare mouse-ului,nu pot folosi simultan navigatorul si tastele,funda!
.A..da, si la bf4 cand apas MOUSE2 pentru a tintii este ok dar cand vreau sa trag nu tragestraight face(este valabil si pentru alte jocuri gen:gta sau alte shootere)

1 răspuns:
| barbutxxx a răspuns:

1. ori nu este windosul bagat bine cel mai sigur sau nu este mausul compatibil cu windosul.