| Razvy_Razvan_1995 a întrebat:

Salut..am si eu o problema!
Eu conectez leptopul prin hdmi la televizor pentru a viziona filme si ma enerveaza lumina de la laptop as vrea sa imi spuneti un program pentru luminozitate, sa o pot face 0, sa fie ecranul negru.

1 răspuns:
| FlorinAjutorulThau a răspuns:

Salut. Depinde de Windows-ul pe care il aveti, puteti aranja luminozitatea de pe iconita Battery, daca aveti Windows 7, si aveti acolo luminozitatea. Daca nu, puteti da luminozitatea mai mica si din TV. Funda?