| dosia26 a întrebat:

Am si eu o problema. Joc ets2 si nu stiu de unde sa descarc harta Europei cu toate hartile pentru ca am harta Romaniei pe o versiune si alte 2 harti pe alte versiuni...de unde pot sa le descarc pe toate pe o versiune sa pot juca? Multumesc, ofer funda.

1 răspuns:
| Benn12 a răspuns:

Hartile se pun in Documents/ETS2/Mods/(pui aici)
daca e fisier scs.
daca nu, intri in unde s-a instalat ets, faci un folder pe nume "base" si in el faci altul pe nume "map". acolo pui,
Nu stiu daca poti juca in acelasi timp toate hartile, dar cred ca iti va da crash.Deci nu.