| cristy24 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema la minecraft cand vreau sa ma conectez la un sv de minecraft nu pot sa ma loghez scriu /login {parola] de multe ori dar degeaba.Am instalat minecraftul de multe ori, a sters si ownerul pluginul ala de /login degeaba tot aia e va rog din suflteul meu.Dau funda +vot

2 răspunsuri:
| Allinn a răspuns:

laughing Nu are nici o treaba minecraft-ul! La inceput scrie /register [parola] si [parola]. Repeti parola de 2 ori, de exemplu :
/register 1234 1234, si apoi dai /login 1234.
Sper ca te-am ajutat. Fundaa? happy

| dvdfirstboy a răspuns:

Mai intai trebuie sa te inregistrezi inainte sa dai login scrie /register parola
parola (adica scrii /register si parola de doua ori.