| GaByScream a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am luat fifa 07 si imi merge foarte greu cu tote ca fifa 11 si fifa 10 imi merg perfect(doar la fifa 11 se vede putin nasol la reluari) Va rog daca puteti sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| mircea_5116 a răspuns:

Fifa 2011 nu este facut pentru hardware puternic, ar merge si pe un pc mai modest la specificati low-medium,

rezoulutia monitorului, placa video, ar putea fii cauza, chiar si crack-ul nepotrivit, iti recomandez cel original