| alexiavis a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa joc sa-mp, dar cand il deschid sa il descarc in calculator nu ma lasa sa apas pe butonul ``Instal``. Ma puteti ajuta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| RoGaming a răspuns:

Ca tu sa poti juca SA-MP trebuie sa ai CD-ul original cu GTA san andreas, daca e piratat nu poti juca. Iti recomand sa-l cumperi de la un magazin. Eu l-am vazut la altex si era 32 lei.

1 răspuns:
| BlueSquare a răspuns:

Nu iti merge pentru ca nu ai instalat gta san andreas! inainte sa dai instal iti spune unde vrei sa-l instalezi tu il instalezi in folderul unde ai instalat si gta san andreas! Trebuie sa mearga!