| NigHHt a întrebat:

Am si eu o rugaminte celor care se pricep in domeniul PC/Game, Acum cativa ani cam acum 7/8 ani am jucat la un amic un joc super si acum tot incerc sa aflu care este jocul respectiv dar nu reusesc sad

Jocul cred (e posibil) sa fie RPG, la inceputul jocului de facea baiat parca (cam de 12/14ani) iar pe parcursul jocului creseteai si in varsta, iar inca un lucru ar fi acela ca, daca omoreai oameni prin joc deveneai rau (iti crestea si coarne).

Cam acele lucruri mi le aduc aminte sad deci daca ma puteti ajuta v-as fi recunoscator.

Funda celui care imi spune jocul corect.

1 răspuns:
| Kreefy a răspuns:

Fallout 3?