| RatonulGaming2014 a întrebat:

Salut am si eu un canal de Youtube de Gaming si postez pe el LoL CS GO Metin2 si o sa incep si cu Minecraft si as vrea sa stiu cum fac multi abonati? Cel mai bun raspuns primeste Funda
P.S Abonati-va si voi
Daca v-ati abonat lasati comm cu numele cu care v-ati abonat sa ma asigur si daca e adevarat va dau FUNDA

1 răspuns:
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Roaga youtuberii mari sau dale bani(cam asa merge ) sa iti faca promovare s-au fa-ti reclama singur pe Facebook si alte siteuri ca acesta sau chiar si pe Youtube cannd te uiti la iraphahell scrie acolo jos in chat si tot asa sper ca te-am ajutat Bafta (ps trebuie sa faci o treaba buna si ai o calitate buna in jocuri 60 fps gta 5 hight minecragt 60 fps sa nu ai lag )