| Cars_Tunning_2003 a întrebat:

Am si eu un PC cu Windows 10 si 4GB RAM... PROCESOR: INTEL(R) CELEROM(R) CPU N2840 @ 2.16 GHz.Ce jocuri cu masini ar merge foarte bine pe acest Procesor cu 4Gb Rami? Dau funda

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Need for speed carbon!

| LikeForMe123 a răspuns:

Conteaza si placa video, dar. dupa ce componente ai sa nu te astepti la prea multe de la el.

| Cristian_Sur_2003 a răspuns:

NFS CARBON, MOST WANTED 2004 cred sau caută dar nu 2012 că nu îți merge, vice city, GTA Romania 2, cred că și san andreas, daca îți plac jocurile cu împușcături că 1.6, call of duty 1 și 2 îți merg sigur...
Bafta!