| MiculAjutor a întrebat:

Am un buget de 2000 RON si as dori sa achizitionez un sistem de gaming, dar nu ma pricep foarte bine la partea hardware, asa ca as dori sa ma ajutati aratandu-mi ce componente trebuie sa achizitionez.Mentionez ca doresc numai o unitate optica, fara monitor, tastatura sau mouse.Multumes pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Procesor Intel,placa video nVIDIA, rami Kingston sau corsar, hdd wd, sursa corsar, placa de baza Asus/gigabyte si cam astea ar fi