| EdeehEdi a întrebat:

Salut am un canal de yt si nu prea stiu ce jocuri sa pun deoarece am mai pus si nimeni nu s-a uitat! Idei?

Nu am calculator in stare perfecta.

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Te referi la gameplay, jocuri noi, jocuri care se joaca mult in Romania si anume lol, minecraft, cs 1.6, cs go, dota2, metin2.

| userul7200 a răspuns:

Daca pui mario 64 nu se uita nimeni, asta-i normal... pune si tu jocuri din astea mai si le spui la prieteni...ei spun la alti prieteni si asa mai departe.

| LeCamionagiu a răspuns:

NU face ce face toata lumea, fii original, gaseste chestii noi! Ajuta personalitatea si mai ales daca ai prieteni youtuberi.

| Freddi a răspuns:

Incearca sa pui jocuri de survival gen minecraft sau ceva cu impuscaturi gen c.s! la jocurile gen dota sau lol nu se uita mai nimeni