| Lucii17 a întrebat:

Am un laptop HP Pavilion dv6000 si nu pot sa il conectez la wireless. In oricare parte as da butonul pentru wireless tot nu se activeaza. Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lands0fMancunia a răspuns:

Hm... Vad ca pe site-ul lor au maxim Vista pentru laptopul tau. Cand l-ai cumparat, ce windows avea? Vista sau 7? Sau i-ai pus tu 7? Chiar nu stiu ce sa zic... La Windows updates nu iti apare nimic legat de wireless?

| Lucii17 explică (pentru Lands0fMancunia):

Nu. mna. asta e..mersi oricum

5 răspunsuri:
| Lands0fMancunia a răspuns:

Ce windows ai? Ai instalat driverul pentru wireless?

| Lucii17 explică (pentru Lands0fMancunia):

Windows 7. Da am instalat un driver, dar nu stiu daca e bun pentru ca nu imi mergea si l-am dezinstalat. Nu stiu de unde sa gasesc driverul ala. Pe site de la HP nu am gasit. Stii de unde l-as putea lua?

| Lucii17 explică (pentru Lands0fMancunia):

Am dat si am instalat "Broadcom Wireless LAN Driver for Microsoft Windows Vista" si tot nu merge? Ce sa instalez?