| darkmk28 a întrebat:

Salut am un pc care imi face probleme la jocuri
procesor intel celeron d 2, 8ghz
1gb ram
placa video nvidia geforce fx 5500
am un prieten care are pc exact la fel si lui ii merge perfect world of warcraft iar mie imi merge ingrozitor nu stiu de ce am incercat sa schimb driverele dar nimic nu stiu dc lui ii merge perfect ca sunt exact la fel pc habar n-am dc pls sa ma ajutati

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa ai problema cu placa de baza sau memoria PC-ului.Numai un specialist care poate vedea stie ce sa-ti spuna. Aici nimeni nu te poate ajuta. Poti sa faci o chestie: schimba piesele componente (memoria, HDD-ul si placa video) de la prieten. Vezi care face probleme. S-ar putea sa fie si Windows-ul.