| Hebi a întrebat:

Salut.am un samsung galaxy S I900 si vreau sa stiu de ce nu imi merge NFS HOT PURSUIT si NFS SHIFT, imi apare ecranul alb. Trebuie sa ii fac un update sau upgrade cv? pls help

1 răspuns:
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Da dul la un "medic" de telefoane el poate stii mia multe dar eu zic ca e posibil sa am cardul de memorie mic sau memoria telefonului full e posibil eu tias recomanda sa ii dai un skan de virus la galaxy de poate intampla sau sai dai un update la Vcv-ul telului spar ca ti-am fost e ajutor... funda?
big grin