| H3cker a întrebat:

Salut, Am un server de Metin2 si vreau sa-l populez. Prin ce metode se poate?
Dispun de o suma de bani PayPal si as dori sa imi recomandati o reclama.
Link Server: http://taurus.metin2indigen.com/
Serverul este PVM FUN si are 6 Evoutii!

1 răspuns:
| CatalinFTW a răspuns:

Am vazut unul ca si-a dat subscribe cu mai multe conturi pe stream-ul lui Codrin Bradea cu nume diferite : "Jucati Metin2RH", "Ce Tare E Metin2 RH", "Si Eu Joc Metin2RH" laughing Sa sti ca e o metoda eficienta, erau 4000 de oameni pe stream. Tipul a dat subscribe de 6 ori. 6 x 5 euro = 30 euro dar e de ajuns sa dai subscribe si de 2 maxim 3 ori. Sper ca te-am ajutat happy