| Gagikl a întrebat:

Am un server de samp si vreau sa stiu cum sa mai pun masini in gamemode (am doar 96 de masini)aceasta este prima intrebare
2.Cum pot sa creez case in sa-mp si dupa sa le pun la vanzare direct in joc.
3.Cum sa sterg un logo, am intrat in gamemode cu pawno si am scris numele pe care il vroiam si salvez dar cand intru in joc tot fostul nume imi apare

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Eu iti zic sa urmaresti un tutorial de la capat si sa nu sari peste nimic, ca daca gresesti ceva in script nici gaben nu iti repara. + Daca ai un gamemode ieftin facut basic, ca pe forumuri ( exemplu, cand faci ceva ce stii la perfectie, nici nu te mai intereseaza, il faci cu ochi inchisi daca stii bazele ) Angajeaza pe cineva sa iti faca un GM de la 0 daca vrei sa deschizi un server pe bune.