| 09ion09 a întrebat:

Am un server minecraft problema o au toti, deci hostu.Caut pe cineva sa mi-l hosteze timp de o luna, nu sunt din Romania sunt din moldova si nu am card ca sa platesc hostu dar prin sms nu merge. Deci va rog cineva care poate a 2luna o voi plati prin paypal. Contact: skype: frosty.pwn

P.S daca doriti prima luna o pot plati prin webmoney.
Nu uitati contactati-ma.

1 răspuns:
| godtor a răspuns:

Https://www.lcsnet.ro are plata prin SMS si ofera host minecraft, daca ti se par prea scumpe pachetele lor de minecraft uitate la pachetele VPS KVM, ia-ti un VPS pe linux si urca minecraftu pe el :)