| SpawNury a întrebat:

Salut, am volan cu pedale serioux SRXW-08V am driverul instalat, merge, e totul ok.
Numai ca are sensibilitatea prea mare, din control panel - game controllers nu merge sa-i scad sensibilitatea.
Adica, cand sunt intr-un joc gen Need for speed, Live for speed, Test drive unl. etc etc. si vreau sa intr-o straduta care la dreapta, trebuie sa ma intorc DOAR PUTIN, dar cand dau din volan jocul ia comanda maxima, adica e ca si cum ai apasa pe sageata dreapta [din tastatura] si ai tine apasat pe el.
Imi trebuie un soft ca sa pot sa miscorez, aveti idee? Apropo, nici pedalele nu merg la volan. [ Am volanu chiar de 2 ore. ]

1 răspuns:
| T7uk a răspuns:

Semsibilitatea se scade din jocuri la setari.