| onix_6028 a întrebat:

Salut Am Windows 7. Nu imi merge counter-strike 1.6. In momentul in care se incarca sa intru pe server imi iese din joc... am instalat 4 cs-uri dar fara succes. aceeasi problema. Va rog mult sa imi spuneti ce trebuie sa fac. MULTUMESC ANTICIPAT!

2 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Sa nu crezi ca este de la joc, eu am gasit pe internet un patch pentru el ca sa fie compatibil cu win-7 da un search pe googletongue

| claudiu202 a răspuns:

Sall fi atent du-te pe icoana de la coc dai click dreapta pe ea si dai la proprietati, pe urma dai la compatibility apoi bifeaza acolo run this program in compatibility mode for si pune si u din alea de acolo pana mere la mine mere pe windows 98