| alexsker a întrebat:

Are cineva idee ce s-a intamplat cu servere Aries Saggita etc de pe Metin2ro?
Caut de cateva zile si nu gasesc nimic decat serverele noi cu cainele ala posedat si atat.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| oSilviu a răspuns:

Serverele s-au unit laughing In nemesis, polaris, pheonix dar conturile le mai avetitongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti degeaba servarele au fost sterse acum au ramas doar cele noi! Nu mai e metinu ce a fost odata doar cu lvl 99 nu 105 fara "Lycan"(caracterul nou care-I praf) si mai sunt multe de spus.

| nanoctavian123 a răspuns:

Pai serverele alea nu mai exista s-au sters complet adica sau resetat.Acuma sunt numai alea noi... Nu mai incerca sa cauti aiurea cati pierzi timpul Fundita? big grin