| AllexxD a întrebat:

Are cineva un volan pc Logitech Momo Racing de vanzare? Sau daca stiti de unde pot sa fac rost de unul.

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Haha, e bun volanul, il am si eu, e varianta din plastic. Eu l-am luat acu 2 ani de la cineva second hand cu 150 ron. Sincer daca ai gasi Logitech driving force gt, ti-l recomand pe ala, se invarte mai mult. Daca esti din Bucuresti iti recomand sa cauti pe forum. computer games. ro la hardware / publicitate periferice, acolo gasesti multi care vand diverse.