| SkyFire a întrebat:

Salut, as avea si eu o intrebare.Deci am un pc cu procesor Intel(R) Celeron(R), 1.80Ghz, 0.99 GB RAM... placa video Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family si as vrea sa joc need for speed most wanted iar atunci cand il deschid imi merge greu straight face sau aceeasi chesti doar ca este cu San Andreas straight face straight face straight face Daca stie cineva spuneti.

Răspuns Câştigător
| RoBy_5365 a răspuns:

Simplu,
iti trebuie 2GB la RAM si 512 la placa video si o sa iti mearga ca unshappy