| Kamikazeee a întrebat:

As dori cateva nume pentru un joc de strategie dar vreau sa fie ceva,ce ma reprezinta pe mine,dar nu am idei. cele mai tari nume primesc funda! Ps: sunt un tip destul de dur (bad boy),imi place sa traiesc periculos, animalul care ma reprezinta pe mine este "lupul". Astept ideile si voastre. Multumesc!

1 răspuns:
| mariusQ a răspuns:

Apreciez faptul ca pui lupul pe primul plan ..de cand am fost mic am vrut sa imi iau un caine de lup (ciobanesc german ) si mi-am luat pana la urma.M-am gandit la nume. daca e sa fie baiat il voi numi Derek, daca e sa fie fata o voi numii Cora ..si mi-am luat fetita, Cora este numele ei si e superba.Sa revenim la numele tau ..Personalizeaza numele Derek ..gen DerekAM de la ( Derek Alpha Male ) nu stiu..mai bagi ceva pe acolo.dar Derek sa fie principalul