| Lambda a întrebat:

As dori sa incerc jocul Metin2, dar nu stiu ce versiune sa aleg.Va rog sa imi spuneti o versiune de Metin2 care sa fie foarte interesanta. Daca imi dati si cateva sfaturi despre joc, va dau funda+adaugare la prieteni pe TPU si pe Metin2.

8 răspunsuri:
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Metin2 Sony! http://sonymt2.ro/sv/.
Sfaturi: Pai te apuci sa faci lv, max 250, evoluezi iteme, sunt sute de playeri cu care te poti imprieteni, mie imi place ca poti avea iubita si o mozolesti virtual:)) ai grija ca unele fete sunt baieti, daca vrei sa ai iubita cerei mess, skype, facebook, nr de tel=)), nu e greu, daca nu stii ceva ii intrebi pe altii:) iar ei te vor ajuta cu mare drag (sunt si uni mai retardati care te injura dar lasa-i ca atata stiu sa faca) bafta=)) Funda?

| Lambda explică (pentru BaiatDeGaşcă):

Sunt fata, mai!

| Lambda explică (pentru BaiatDeGaşcă):

Site-ul care mi l-ai dat nu este cel oficial a jocului Metin2.De pe site-ul oficial am descarcat si instalat Metin2.

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru Lambda):

AAAlaughing tu te-ai apucat de Metin2Rolaughing

| Lambda explică (pentru BaiatDeGaşcă):

Oricum,cu ce soldat ar trebui sa incep jocul? Sunt o mare incepatoare!

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru Lambda):

Fate ninjoaica!

| Lambda explică (pentru BaiatDeGaşcă):

Care sunt avantajele?

| Lambda explică (pentru BaiatDeGaşcă):

Avantajul la ninja este ca pot ataca de departe cu arcul?