| radutu1299 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar ceva ca, cadou...Dar nu stiu ce sa-mi iau...ori tableta ori telefon.Ma puteti ajuta sa gasesc ceva mai bunicel dar nu prea scump ceva intre 100-250 euro.Voi ce credeti ca este mai bun? Tableta sau telefon? Dati-mi niste sugestii va rog!

2 răspunsuri:
| andreymaryus a răspuns:

Depinde la ce le vei folosi. tableta este tot ca un telefon cu ecran mare dar nu poti vorbi la el ca la un telefon. eu zic sa ti iei mai bine un telefon. un Samsung galaxi mini 2, fit, ace etc

| radutu1299 explică:

Da care ar fi mai bun pentru jocuri?