| MoTTyOn a întrebat:

as dori si eu de la voi daca se poate un hack pentru metin2ro da sa nu fie chat engine sau ala pentru pescuit ca alea l-am avut
sa fie unu pentru experienta, yang...si sa pot sa le folosesc de la ce lv vreau.
DAU ((fundita+VOT)).

1 răspuns:
| QuizMaster a răspuns:

Nu exista asa ceva.Acum metin2ro are hack siield si update patcher.siildu opreste toate hackurile(fisi,bot, exp, yang) iar updateu repara fisierele care incerci sa le potifici in patch ca sa dai 3x 5x dmg. Sorry.

funda?