| Ily_Iliutza_1999 a întrebat:

Salut as dori si eu sa imi spuneti un server de Metin2 care nu are nici macar un virus! Sa fie lv max 250, sa evoluez multe itm, 6/7 la shop, bani multi si chesti de astea! Va rog foarte frumos un raspuns cat mai rapid dau funda! Vreau link cu siteul oficial si link cu prezentare YouTube! va rog cat mai repede!

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Salutare amice. Nu ai precizat ratele. Daca vrei iti poti cauta tu singur aici -> http://gamingtop100.net/metin2 sau poti incerca Metin2 Steel, Metin2 Hammer (ai tot la npc si ai lv max din prima) / Metin2 Paradise 3500x / Metin2 Zaken 5000x.

| Ily_Iliutza_1999 explică:

Nu conteaza ratele! cat de mari sa fie si cum am mai spus vreau sa cresc singur de la lv 1 sau 33 depinde de sv! upgrade multe pe itm si astea sper ca intelegeti dar mersi pentru raspunsuri :X