| ObsessioNn a întrebat:

Salut, as vrea o parere despre ce tip de server de Metin2 preferati, lucrez acum la unul dar inca nu m`am decis daca sa-l fac Pvm hard sau pvm-pvp clasic... Voi ce parere aveti? Ce servere va plac?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-l faci pvm-pvp classic, pune niste rate ok, sa nu se plictiseasca playerii. Multi vor sa aiba lv mare cat mai repede sa-si poata creea seturi, nu sa stea toata ziua la farmatwinking